Szkolenie Starostów to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego świeżo upieczonego starosty, a także studenta pragnącego poszerzać swoje horyzonty!

Zostałeś starostą?

Nie wiesz jak się do tego zabrać?

BĘDZIE DOBRZE! Pomożemy Ci się odnaleźć w nowej roli! Przybliżymy Wam, jakie czekają was obowiązki i jak im podołać, dowiecie się jakimi prawami rządzi się nasza Alma Mater, pomożemy w nabyciu odpowiednich umiejętności.

ss

> Link <  do wydarzenia na Facebooku

W roku akademickim2017/18 miała miejsce DZIEWIĄTA EDYCJA szkolenia.

Tegoroczne temat szkoleń:

1.  "Człowiek, który został starostą" - doświadczony starosta swojej grupy, opowie o obowiązkach jakie was czekają i co zmieni się w waszym życiu, po otrzymaniu tego zacnego tytułu.
2. "Rozszyfrować regulamin AGH" - przybliżymy Wam regulamin naszej uczelni, zwłaszcza te punkty, które bezpośrednio Was będą dotyczyć.
3. "Klucz do sukcesu" - o tym jak osiągać większą skuteczność w realizowaniu swoich celów dzięki umiejętności autoprezentacji.
4. "Jestę studentę" - każdy wie, jak wygląda stereotypowy student w internecie. Usłyszycie kilka wskazówek jak się wyłamać z tego niekorzystnego wizerunku.
5. "Czy istnieje życie po studiach?" - czas spędzony na uczelni ma nas przygotować do przyszłej pracy. Tutaj dowiecie się, jakie są potrzeby i wymagania dzisiejszego rynku.
6. "W poszukiwaniu sensu" - dawka inspiracji o poszukiwaniu swoich celów i misji życiowej, a także o tym, jak wszystko może ułatwić skuteczna komunikacja.