KOKOS: czyli KOnkurs KOnstrukcji Studenckich, jest ogólnopolskim projektem, który narodził się właśnie w NZS AGH. Chcemy, aby studenckie wynalazki nie leżały w szufladach. Studentów-konstruktorów doceniamy, wspieramy w rozwoju i pokazujemy ich pomysły szerokiemu gronu odbiorców! Łączymy w naszym projekcie świat nauki i biznesu, rozwijamy studencką przedsiębiorczość i tworzymy przestrzeń do komercjalizacji konstrukcji młodych naukowców.

Wiosna przedsiębiorców: Wiosna, czas miłosnych uniesień, pierwszych grilli na Miasteczku i... przedsiębiorczych studentów. Z wiarą, że możemy stworzyć polską Dolinę Krzemową corocznie organizujemy konferencję, na której swoimi doświadczeniami z najambitniejszymi studentami dzielą się ci, którzy już odnieśli sukces. Wiosna zapisała się już na stałe w kalendarzu krakowskich wydarzeń startupowych. Dołączysz?

ABC Studenta: to projekt, którego celem jest zapoznanie nowych studentów z realiami życia na AGH. Prezentujemy Wam możliwości i perspektywy jakie daje Kraków. Na stronie (tu link) możecie przeczytać o tym jak działa nasza Uczelnia, co dzieje się na miesteczu studenckim, na jakie ciekawe wydarzenia kulturalne możecie się wybrać i wiele więcej. Polecamy Wam również korzystanie z naszej karty zniżkowej, która uprawnia Was do wielu rabatów. Z nami odnajdziesz się na uczelni!

Szkolenie Starostów: Wychodząc naprzeciw potrzebom pierwszoroczniaków przedstawiamy Państwu Szkolenie Starostów - projekt, którego misją jest zapoznanie najmłodszych starostów z ich zadaniem. Jak dogadać się z wykładowcą? Jak mówić, by inni słuchali? Jak zorganizować dzień, żeby mieć czas? Tego wszystko mogą dowiedzieć się z najlepszego możliwego źródła - od kolegów, którzy mają niejedną sesję za sobą!

Forma:  Dzięki naszemu projektowi chcemy uświadomić naszym rówieśnikom, że dbanie o zdrowie to coś bardzo ważnego, na co należy poświęcać więcej czasu. Pokazać, że zdrowy tryb życia to nie koniecznie liczenie kalorii czy też godziny spędzone w siłowni, a pogłębianie wiedzy o nim jest bardzo ważne. Zatem nie czekaj - rusz się z nami!